Serienett

Siste nytt om norske tegneserieutgivelser og mye mer...







Om Serienett

Serienett gir deg siste nytt om norske tegneserieutgivelser, anmeldelser og andre tegneserierelaterte nyheter. Nettsiden drives av Laksevåg forlag, og Kristian Hellesund er ansvarlig redaktør. Serienett er støttet av Norsk kulturråd og Bergen kommune. Har du tips? Send e-post til kontakt@serienett.no. Sjekk også ut Serienett på Facebook.

Søk i Serienett

RSS / Atom

Annonser





































OPPGULP ( 6.07.07 )

Tommy og Tigern er aktuell med eget sommeralbum også i år. Frank Flæsland har tatt en kikk på albumet.

Av: Frank Flæsland

Lenge etter at Watterson la ned tegnepennen, kommer det fremdeles nye hefter med figurene hans. For de som vil ha en ekstra dose med gamle striper, kan årets sommeralbum kanskje friste med sommervarme striper i en størrelse som passer stripene bedre enn det vanlige bladformatet.

I tillegg kommer noen sider med seriene Pels og Poter, Lio og Over Hekken, men så vidt jeg kan se har de fleste kommet i T&T tidligere. Da albumet har 10 sider mindre enn de vanlige bladene, og koster 10 kroner mer, blir dette en utgivelse som kun hardbarka T&T fans eller nysgjerrige nye lesere vil ha særlig utbytte av.

Tommy og Tigern hete sommerdager 2007.
39,50 kroner
Schibsted Forlagene

divider
  Textile Hjelp

FORESLÅ TEGNESERIEPENSUM TIL VIDEREGÅENDE DOBBEL DOSE CONAN

Siste kommentarer
Bendik K (ÅRETS ANDRE OSLO-SERIETREFF)
Sindre (ÅRETS ANDRE OSLO-SERIETREFF)
Arild (ÅRETS ANDRE OSLO-SERIETREFF)
Kyrre Matias Goksøyr (ÅRETS ANDRE OSLO-SERIETREFF)
Bjoulv (GJENGANGEREN)
Knut Robert Knutsen (GJENGANGEREN)
Bjoulv (GJENGANGEREN)
Knut Robert Knutsen (GJENGANGEREN)
Bjoulv (GJENGANGEREN)
Knut Robert Knutsen (GJENGANGEREN)